CZĘŚCI ZAMIENNE I AKCESORIA SAMOCHODOWE

Nasza firma składa się z zespołu doświadczonych specjalistów, którzy mechaniką pojazdową zajmują się już od wielu lat. W naszym serwisie z przyjemnością pomagamy przy odpowiednim doborze niezbędnych części zamiennych i specjalistycznych akcesoriów oraz wykonujemy kalkulację naprawy samochodu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich Klientów, przez cały czas na bieżąco poszerzamy nasz asortyment o różnego rodzaju części zamienne oraz akcesoria samochodowe. Proponowane przez nas elementy eksploatacyjne są dostępne na miejscu w serwisie. Natomiast w przypadku ich braku sprowadzamy je jak najszybciej. W takiej sytuacji, oczekiwanie na zamówiony towar trwa nie dłużej niż 3 godziny. W naszym bogatym asortymencie znajdą Państwo specjalistyczne artykuły, dopasowane zarówno dla nowszych, jak i starszych modeli pojazdów. Naszym Klientom proponujemy części zamienne i akcesoria samochodowe, pochodzące wyłącznie od sprawdzonych, renomowanych producentów. Artykuły te od wielu lat cieszą się dużą popularnością i są chętnie nabywane przez naszych Klientów.

Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do właścicieli mniejszych pojazdów osobowych, jak również większych aut dostawczych. Nasi Klienci znajdą u nas:

  OLEJE, PŁYNY, KONCENTRATY
  FILTRY OLEJU, PALIWA, POWIETRZA, KABINOWE,
  KLOCKI, TARCZE, BĘBNY HAMULCOWE,
  AMORTYZATORY, OSŁONY,
  AKUMULATORY,
  ZABEZPIECZENIA DO KÓŁ,
  ŚRUBY, SZPILKI, NAKRĘTKI, PIERŚCIENIE CENTRUJĄCE,
  PIÓRA WYCIERACZEK
  I WIELE INNYCH, NIEZBĘDNYCH PRODUKTÓW.

Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z całą naszą ofertą. W razie jakichkolwiek wątpliwości, z przyjemnością szczegółowo odpowiemy na wszelkie nurtujące Państwa pytania.