Darmowy przegląd 11 punktów bezpieczeństwa

Nigdy nie dopuszczamy, by żaden pojazd wyjeżdżał z naszego warsztatu był niezdolny do jazdy – z tego powodu zawsze wykonujemy szybki i darmowy przegląd samochodu. Nasi profesjonalni mechanicy skrupulatnie sprawdzają 11 punktów bezpieczeństwa (MasterCheck), według standardów renomowanej marki Euromaster.

W skład tych 11 punktów bezpieczeństwa wchodzą elementy niezwykle istotne w prawidłowym funkcjonowaniu pojazdu. Dzięki zupełnie darmowemu przeglądowi swojego auta zminimalizujesz ryzyko nastąpienia zdarzenia lub wypadku drogowego czy też awarii samochodu.

Kompleksowo sprawdzamy stan opon – od stopnia zużycia, po ciśnienie w nich. Dzięki temu, mamy pewność, że wszystkie elementy podwozia są przygotowane na różne warunki trasy i nie ulegną awarii w najmniej spodziewanym momencie.

Darmowy przegląd auta dotyczy również właściwej kontroli układu hamulcowego – w tym okładzin czy tarcz, poziomu płynu hamulcowego czy stanu amortyzatorów. W przypadku wykrycia potencjalnego niebezpieczeństwa lub nieprawidłowości, podejmujemy się napraw i wymiany wadliwych części.

Jeśli zatem planujesz dłuższą wyprawę i nie jesteś pewny kondycji swojego samochodu lub czujesz, że auto nie działa tak, jak powinno – skontaktuj się z nami i jeszcze dziś umów się na bezpłatny przegląd pojazdu. Skorzystaj z tej możliwości i przekonaj się o stanie Twojego samochodu – zupełnie za darmo. Sprawdź, które elementy fachowo skontrolujemy:

 

Punkty na oponie:

  Zgodność opon (rozmiar, indeks nośności i prędkości)
  Stopień zużycia
  Geometria układu jezdnego (kontrola wizualna)
  Ciśnienie w 4 oponach (przy zaworze na zewnątrz pojazdu)
  Ciśnienie w kole zapasowym (przy zaworze na zewnątrz pojazdu)

 

 

Punkty na pojeździe:

  Kontrola tarcz hamulcowych (stopień zużycia)
  Kontrola okładzin hamulcowych (stopień zużycia)
  Wycieraczki
  Amortyzatory (szczelność)
  Płyn hamulcowy
  Kontrola oleju (poziom i zużycie)