Serwis klimatyzacji samochodowej Wrocław

Wiemy doskonale jak istotnym elementem każdego pojazdu jest klimatyzacja samochodowa. Aby zachować jej najlepsze właściwości oraz zadbać o niezawodność, niezbędne jest spełnienie kilku warunków.

Z tego powodu warto skorzystać z profesjonalnej usługi dostępnej w warsztatach. Regularne czyszczenie i napełnianie, czyli uzupełnianie czynnika chłodniczego w układzie pozwoli na bezpieczne korzystanie z klimatyzacji.

Serwis klimatyzacji samochodowej w mieście Wrocław

W każdym nowoczesnym modelu samochodu klimatyzacja to już właściwie standard. Wydatnie wpływa na komfort jazdy, szczególnie latem, podczas jazdy w mieście i w trasie.

Przede wszystkim cały układ powinien być raz w roku oczyszczony z wilgoci oraz uzupełniony czynnikiem chłodzącym. Odgrzybianie jest istotne z punktu widzenia zdrowia, ale również komfortu – ma wpływ na zapach w samochodzie. Masz auto z klimatyzacją? Interesuje Cię uzupełnienie czynnika chłodzącego lub diagnostyka klimatyzacji? Skontaktuj się z nami i przedstaw swoje potrzeby.

Serwis klimatyzacji samochodowej – warto o tym pamiętać

Bez względu na to, jak mocno eksploatujesz swój pojazd, niektóre daty warto zaznaczyć w kalendarzu. Ozonowanie, napełnienie (uzupełnianie) czynnika chłodniczego, wymiana filtrów.

Na proces określany jako serwis klimatyzacji samochodowej składa się kilka różnych czynności. Zamów wizytę i konkretną usługę, a my zajmiemy się wszystkim, co niezbędne, aby stan klimatyzacji w Twoim samochodzie spełniał wszystkie normy.

Tak, jak sprawdzasz kondycję silnika, poziom oleju czy stan felg po uszkodzeniu, tak samo warto zlecić serwis klimatyzacji – minimum raz w roku lub częściej, w razie potrzeby.

Serwis klimatyzacji – kiedy zamówić uzupełnienie czynnika chłodniczego

Minimum raz na 12 miesięcy niezbędna jest wymiana filtra kabinowego, odpowiadającego za ochronę kabiny przed szkodliwymi substancjami, które mogą się dostać do wentylacji. Są to miedzy innymi takie elementy jak kurz, pleśń czy sadza. Wyczyszczony filtr skutecznie obniża ryzyko pojawienia się reakcji alergicznych.

Minimum raz na trzy lata niezbędne jest wymienienie filtrów-osuszaczy. Musi on być również wymieniany przy każdych czynnościach technologicznych, czy też w momencie kolizji, która mogła spowodować otwarcie układu klimatyzacyjnego.

Ważne jest również to, aby systematycznie badać czy system nie jest zagrzybiony. Stan ten można rozpoznać po nieprzyjemnym zapachu wydobywającym się z nawiewów powietrza.

Niezbędne wówczas jest ozonowanie wnętrza samochodu, pozwalające na skuteczne eliminowanie grzybów, pleśni, bakterii, wirusów i roztoczy powodujących alergie i inne schorzenia.

Klimatyzacja samochodowa Wrocław cena

Naprawa i serwis klimatyzacji samochodowej w naszym warsztacie to sprawna obsługa i przystępne ceny. Twoje auto zaczyna zdradzać objawy zanieczyszczonej klimatyzacji?

Wystarczy telefon lub email, żeby umówić się na kontrolę i serwis klimatyzacji. Możesz również zwrócić się do nas w sprawie wymiany oleju, opon, wszelkiego typu napraw.

Sprawdzenie szczelności układu klimatyzacji samochodowej

Jeśli klimatyzacja samochodowa będzie odpowiednio utrzymana, umożliwi sprawne i skuteczne chłodzenie, regulację oraz oczyszczanie powietrza. Firma Sochacki Serwis z Wrocławia oferuje serwis klimatyzacji samochodowej obejmujący kilka najistotniejszych z punktu widzenia komfortu i zdrowia czynników.

W ramach serwisu klimatyzacji oferujemy:

  • przeglądy okresowe układów klimatyzacji,
  • ozonowanie i odgrzybianie,
  •  sprawdzenie szczelności układu klimatyzacji,
  •  wymianę filtrów kabinowych,
  •  wymianę osuszacza oraz chłodnicy,
  •  kompleksową naprawę układu,
  •  spawanie przewodów i wiele więcej.

 Diagnostyka, regeneracja, naprawa i serwis klimatyzacji

W naszym serwisie wykorzystujemy profesjonalne i sprawdzone narzędzia oraz markowe materiały eksploatacyjne. Pamiętaj, że klimatyzacji samochodowej używa się przez cały rok, nie tylko w okresie letnim.

Dlatego kompleksowy serwis klimatyzacji, nie tylko uzupełnienie czynnika, powinno się wykonywać regularnie. Warsztaty oferują tę usługę na bieżąco. Klimatyzację wykorzystywać możesz w aucie nie tylko do chłodzenia w upalne dni. Świetnie sprawdza się w czasie opadów deszczu i pozwala osuszyć powietrze w samochodzie oraz pozbyć się pary z szyb.

Czyść klimatyzację regularnie – profesjonalny warsztat we Wrocławiu

Jedziesz do warsztatu, aby zmienić olej? Chcesz oddać samochód do przeglądu lub sprawdzić konkretne usterki w układzie elektrycznym? Przy okazji warto wykonać serwis klimatyzacji.

Szczególnie, jeśli Tobie lub pasażerom zaczyna dokuczać nieprzyjemny zapach w czasie uruchamiania klimatyzacji. Na pytania o aktualne ceny odpowie obsługa.

Regeneracja i naprawa klimatyzacji samochodowej Wrocław

Zajmujemy się kompleksowymi usługami z zakresu mechaniki i elektryki samochodowej. Dla wygody klienta można u nas zamówić części zamienne i zlecić szereg usług – od wymiany oleju, przez uzupełnienie czynnika chłodzącego w klimatyzacji, po skomplikowane naprawy.

Nasz warsztat we Wrocławiu to profesjonalna diagnostyka, sprawna naprawa (w tym regeneracja i wymiana). Dzięki wysokiej klasie sprzętowi możliwa jest szybka diagnostyka problemu. Specjalizujemy się nie tylko w serwisowaniu klimatyzacji, nasza oferta dotyczy wielu marek i modeli samochodów.

Serwis klimatyzacji samochodowej we Wrocławiu

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie serwisów klimatyzacji samochodowej zapewniamy usługi na najwyższym poziomie. Nasza oferta skierowana jest do właścicieli samochodów różnych marek, klienta indywidualnego i firmowego.

Serwis Sochacki to miła obsługa, jakość usług na wysokim poziomie, możliwie najkrótszy czas oczekiwania na usługę. Nasi pracownicy to profesjonaliści nastawieni na sprawną obsługę i precyzję działania. Jednym słowem WARTO skorzystać z usług naszego warsztatu. Oferta obejmuje kompleksowe usługi.

Diagnostyka i naprawy – warsztat samochodowy Serwis Sochacki

Chcesz zapytać o szczegóły lub spotkać się z nami na miejscu, w warsztacie? Zapraszamy do siedziby firmy 6 dni w tygodniu. Dla wygody klientów uruchomiliśmy także kilka możliwości kontaktu (telefon, email, formularz).

Zależy Ci na konkretnej usłudze? Masz pytania dotyczące kosztorysu, zakresu pracy mechanika?

Przyjedź do nas lub umów wizytę na stronie lub przez telefon. Wybierz dogodny termin i podaj temat, który Cię niepokoi – dotyczący klimatyzacji samochodowej, oleju, silnika, oświetlenia. Nasi mechanicy zajmą się tym tak szybko, jak to możliwe. Warsztat Serwis Sochacki zajmujący się między innymi serwisem klimatyzacji znajduje się we Wrocławiu, przy ul. Robotniczej 72A. Zapraszamy!

Klimatyzacja cennik

Serwis klimatyzacji 149 zł
Odgrzybianie klimatyzacji 50-70 zł
Wymiana filtra kabinowego 10-40 zł
Napełnienie czynnikiem do klimatyzacji R134 <100g 23 zł