Darmowy przegląd 11 punktów bezpieczeństwa

Przegląd techniczny samochodu Wrocław

Każdy pojazd, który wyjeżdża z naszego warsztatu, musi być przygotowany do jazdy po mieście i w trasie. Zawsze wykonujemy szybki i darmowy przegląd samochodu. Nasi mechanicy skrupulatnie sprawdzają 11 punktów bezpieczeństwa (MasterCheck), według standardów renomowanej marki Euromaster.

Przeglądy techniczne dla klientów serwisu

W skład tych 11 punktów bezpieczeństwa wchodzą elementy niezwykle istotne w prawidłowym funkcjonowaniu pojazdu. Dzięki zupełnie darmowemu przeglądowi swojego auta zminimalizujesz ryzyko nastąpienia zdarzenia lub wypadku drogowego czy też awarii samochodu.

Kompleksowo sprawdzamy stan opon – od stopnia zużycia, po ciśnienie w nich. Dzięki temu, mamy pewność, że wszystkie elementy podwozia są przygotowane na różne warunki trasy i nie ulegną awarii w najmniej spodziewanym momencie.

Darmowy przegląd auta dotyczy również właściwej kontroli układu hamulcowego – w tym okładzin czy tarcz, poziomu płynu hamulcowego czy stanu amortyzatorów. W przypadku wykrycia potencjalnego niebezpieczeństwa lub nieprawidłowości, podejmujemy się napraw i wymiany wadliwych części.

Darmowe badanie samochodu – szybkie badanie techniczne

Jeśli zatem planujesz dłuższą wyprawę i nie jesteś pewny kondycji swojego samochodu lub czujesz, że auto nie działa tak, jak powinno – skontaktuj się z nami i jeszcze dziś umów się na bezpłatny przegląd pojazdu.

Skorzystaj z tej możliwości i przekonaj się o stanie Twojego samochodu – zupełnie za darmo. Sprawdź poniżej, które elementy fachowo skontrolujemy podczas badania technicznego.

Sprawdź również pełną ofertę Serwisu Sochacki. Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych oraz firm. Dokonujemy przeglądów, oferujemy serwis samochodów osobowych wchodzących w skład flot, również w opcji door to door.

Darmowy przegląd 11 punktów bezpieczeństwa

Wszyscy właściciele pojazdów: samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli czy motorowerów, a nawet przyczep powinni dbać o stan pojazdu. To jeden z kluczowych elementów, aby zwiększać bezpieczeństwo na polskich drogach.

Nawet jeśli skorzystasz w naszym warsztacie z konkretnej usługi, jak serwis klimatyzacji, kontrola zawieszenia, diagnostyka komputerowa zbieżności kół czy wymiana opon, w pełni profesjonalnie sprawdzimy ogólny stan auta.

Punkty kontroli na oponie:

 •   zgodność opon (rozmiar, indeks nośności i prędkości),
 •   stopień zużycia ogumienia,
 •   geometria układu jezdnego (kontrola wizualna),
 • ciśnienie w 4 oponach (przy zaworze na zewnątrz pojazdu),
 •   ciśnienie w kole zapasowym (przy zaworze na zewnątrz pojazdu).

Punkty na pojeździe:

 •   kontrola tarcz hamulcowych (stopień zużycia),
 •   kontrola okładzin hamulcowych (stopień zużycia),
 •   wycieraczki,
 •   amortyzatory (szczelność).
 •   płyn hamulcowy,
 •   kontrola oleju (poziom i zużycie).

Wrocław przegląd techniczny samochodu

Zgodnie z obowiązującym prawem ważne badanie techniczne pojazdów (tzw. przeglądy rejestracyjne) są warunkiem dopuszczenia pojazdu do poruszania się po drogach. Takie badanie i wpis wykonuje stacja kontroli pojazdów lub okręgowa stacja kontroli pojazdów.

Ważne w zakresie przeglądu rejestracyjnego pozostają elementy widoczne na pierwszy rzut oka (np. stan szyb). Nawet podczas rutynowej kontroli drogowej funkcjonariusz policji może zatrzymać dowód rejestracyjny pojazdu, jeśli uzna, że stan techniczny auta może powodować zagrożenie.

Nowe samochody muszą mieć wykonane przeglądy rejestracyjne minimum raz przed upływem trzech lat. Z czasem terminy skracają się, 6-letni pojazd powinien przystępować do przeglądu minimum raz w roku.

Nasza stacja kontroli pojazdów Serwis Sochacki Wrocław oferuje zarówno obowiązkowe przeglądy rejestracyjne, jak i badania techniczne obejmujące 11 punktów bezpieczeństwa pojazdów.

Darmowa kontrola techniczna a przeglądy rejestracyjne

Nawet jeśli masz ważny przegląd, ale samochód prowadzi Ci się gorzej, warto umówić się na sprawdzenie. Stan jednostki napędowej czy stan ogumienia albo szczelność układów mają ogromny wpływ na bezpieczeństwo kierowcy, pasażerów oraz pozostałych uczestników ruchu drogowego.

Jeśli zechcesz skorzystać z naszych usług naprawczych, Twoje auto skontroluje skrupulatnie doświadczony diagnosta. To sprawne, ale wiele mówiące badanie techniczne pojazdów opuszczających nasz serwis ma spowodować, że właściciele samochodów będą czuli się bezpieczniej i pewniej, nawet wyruszając w dłuższą trasę.

Specjaliści ze stacji kontroli pojazdów w mieście Wrocław

Nawet jeśli niedawno dokonano w Twoim samochodzie przegląd rejestracyjny z wpisem do dowodu rejestracyjnego potwierdzającym dobry stan auta, mogą przydać się dodatkowe badania techniczne.

Wrocław jest dość wymagającym miastem dla kierowców i pojazdów. Jeśli dużo poruszasz się po mieście lub udajesz się w dłuższe trasy krajowe lub międzynarodowe, eksploatujesz pojazd. Między jednym a drugim terminem obowiązkowej kontroli w stacji kontroli pojazdów wiele może się wydarzyć. Coś budzi Twój niepokój? Nie czekaj do kolejnego obowiązkowego przeglądu.

Stacja kontroli pojazdów Wrocław – przeglądy pojazdów

W naszym serwisie świadczymy kompleksowe usługi z zakresu diagnostyki i mechaniki samochodowej. Oprócz wykonywania badań naprawiamy, diagnozujemy usterki, zmieniamy ogumienie. Wykonasz u nas standardowy przegląd rejestracyjny, ogólne i precyzyjne badania techniczne (na przykład geometrię kół 3D). Masz pytania o ceny i zakres usług? Skontaktuj się z nami, postaramy udzielić niezbędnych odpowiedzi szybko i kompleksowo.

Zapewniamy indywidualne podejście. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo lub przez formularz na stronie. Zapraszamy również do naszej siedziby: Wrocław, ul. Robotnicza 72A. Na każdego klienta czeka miła obsługa. Nasza profesjonalna ekipa to zespół doświadczonych ekspertów wykonujących przeglądy oraz naprawy samochodów i motocykli.

Codziennie trafiają w nasze ręce samochody osobowe różnych producentów. Do usługi kontroli, przeglądu rejestracyjnego, badania technicznego czy naprawy usterek podchodzimy za każdym razem niezwykle dokładnie. Mamy na względzie nie tylko zadowolenie, ale i bezpieczeństwo naszych klientów oraz ich bliskich.