Wymiana opon Wrocław wulkanizacja opony letnie i zimowe

Ogumienie jest jedną z najważniejszych części samochodu. Zapewnia bezpieczeństwo i komfort jazdy. Opony mają realny wpływ na zużycie paliwa oraz redukcję hałasu. Oferujemy wyważanie i wymianę opon, sprzedaż nowych i używanych opon, ich montaż, przechowalnię, obsługę modeli run flat, niskoprofilowych.

Proponujemy klientom również obsługę felg do 22 cali oraz nieprzelotowych. Świadczymy kompleksowe usługi określane jako serwis opon. U nas kupisz, wymienisz i pozostawisz do przechowania swoje opony.

Serwis opon – felgi i opony

Szybka, profesjonalna obsługa, indywidualne podejście i sprawny serwis – zachęcamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług osoby z Wrocławia i okolic.

Wymiana kół z wyważeniem polega na zdjęciu kół z auta, wyważeniu, ustawieniu odpowiedniego ciśnienia w oponach oraz ponownym montażu kół w pojeździe i kontroli zaworów na kołach. Usługa wykonana profesjonalnie, zgodnie ze sztuką i najlepszymi praktykami zapewnia odpowiednią pracę zawieszenia, komfort jazdy i brak dodatkowych hałasów w aucie.

Cena wymiany opon w warsztacie we Wrocławiu

W naszej ofercie posiadamy przede wszystkim opony letnie, zimowe i całoroczne marek Michalin, BF Goodrich, Kleber, Fulda, Goodyear, Continental, Dunlop, Uniroyal, Dębica oraz innych marek, w zależności od wymagań klientów.

Zapewniamy optymalną pomoc przy doborze ogumienia, mogą Państwo liczyć na doradztwo i fachową obsługę. W naszym serwisie sprawnie umówisz się na wymianę. Zapraszamy również na prostowanie felgi, gdy zajdzie taka potrzeba. oferujemy szereg usług związanych z oponami w aucie.

Wymiana opon Wrocław cennik

Jeśli w wybranym serwisie nie satysfakcjonuje Cię usługa wykonywana w ramach wymiany, naprawy lub montażu opon, zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu. Cena wymiany opon może różnić się w zależności od modelu opony, tego, jaki masz samochód, na produkt jakiego producenta wymienisz opony.

O wymianie opon warto pomyśleć jeszcze zanim bardzo zmieni się temperatura. Szczególnie zimą opady i niska temperatura mogą okazać się fatalną kombinacją w połączeniu z letnimi oponami. Nasi klienci mogą rezerwować terminy z wyprzedzeniem – usługa wykonana będzie w dogodnym dniu.

Wymiana opon motocyklowych Wrocław

Nasze usługi kierujemy nie tylko do właścicieli aut, zapraszamy również klientów na motocyklach. Szybka i sprawna obsługa klientów, profesjonalny mechanik, produkty czołowych producentów – jeśli myślisz o wymianie opon w pojeździe, z pewnością zainteresują Cię nasze kompleksowe usługi.

Wymiana opon Wrocław rezerwacja online

Nasz serwis opon zapewnia kompleksowe usługi, dzięki czemu Twój samochód w jednym miejscu może przechodzić przeglądy i niezbędne naprawy. Dużą wagę przywiązujemy do tego, by działać terminowo. Wymiana opon to jedna z usług, na którą możesz umówić się, wykorzystując jedną z funkcjonalności dostępnych na stronie. Sprawdź zakładkę Rezerwacja i umów się na dogodny termin. Sprawnie, szybko,

Hotel opon Wrocław

Chcesz przechować opony zimowe w optymalnych warunkach? W naszym serwisie udostępniamy taką usługę. Możemy naprawić uszkodzoną oponę i przechować ją w serwisie. O koszty tej usługi oraz inne opłaty związane z wyważeniem, montażem, wymianą opon zapytaj w naszym biurze. Zamów naprawę felgi, geometrię kół, nowe opony do swojego auta.

Jak stwierdzić czy wymiana opon jest niezbędna?

Bardzo często różnorodne uszkodzenia wynikają z braku profesjonalizmu serwisu. Niezbędne jest więc wybieranie sprawdzonego punktu z wieloletnim doświadczeniem i wyposażonego w nowoczesny sprzęt.

Konieczne jest przeanalizowanie stanu zużycia ogumienia, gdyż jest to podstawowy czynnik, na który należy zwrócić uwagę myśląc o wymianie. Ważnym wskaźnikiem jest bieżnik. Opony bieżnikowane mają specjalny wskaźnik maksymalnego zużycia.

Kiedy na ogumieniu zostaje około 30% bieżnika, wizyta w serwisie jest konieczna. Nie wchodzi w grę naprawa opon, konieczna jest utylizacja opon używanych dotychczas i wymiana na nowe. Koszt takiej usługi oraz ceny nowego ogumienia poznasz, gdy zdecydujesz się na konkretne modele.

Kiedy wykonać wymianę opon

W przypadku braku takich wskaźników można wykorzystać linijkę i zmierzyć głębokość bieżnika. Polskie prawo określa bezpieczną wartość na poziomie co najmniej 1,6 milimetra. Najlepiej jednak zatroszczyć się o wymianę kiedy wartość ta osiągnie 3 milimetry (letnie) lub 4 milimetry (zimowe).

Warto również zwrócić uwagę na poprzeczne pęknięcia gumy oraz inne oznaki starzenia materiału. Oczywiście zmiana ogumienia jest konieczna w przypadku różnego rodzaju kolizji i uszkodzeń mechanicznych. Istotną wskazówką może być również data produkcji opony. Producenci zwykle zapewniają o zachowaniu przez nie optymalnej wytrzymałości przez 3, nawet do 5 lat.

Zapraszamy również na bezpłatną kontrolę stanu Twoich opon oraz ciśnienia powietrza!

Mechanik i serwis opon we Wrocławiu

Szukasz serwisu, który kompleksowo zajmie się Twoim pojazdem? Nasz autoserwis to odpowiednie miejsce. Wykwalifikowani mechanicy, miła obsługa, konkurencyjne ceny.

Profesjonalnie wykonujemy szereg usług takich jak:

  • naprawa klimatyzacji w samochodzie,
  • szybka wymiana olejów, filtrów i płynów,
  • prostowanie felg,
  • kontrola zawieszenia,
  • geometria kół w aucie.

Sprzedajemy części samochodowe (amortyzatory, akumulatory, filtry, opony i felgi). W naszej siedzibie działa również profesjonalna myjnia ręczna.

Nasi pracownicy zajmą się wyważeniem i montażem opon. Wykonają wszelkie niezbędne czynności, jeśli konieczna będzie naprawa felg. Zmianę opon mamy w naszej całorocznej ofercie. Działamy zawsze zgodnie z zaleceniami producenta auta, aby usługa wykonana była na najwyższym poziomie.

Serwis samochodowy – wymiana kół, wymiana opon sprawnie i szybko

Zapraszamy do skorzystania na naszych usług bez względu na to, czy masz opony całoroczne czy sezonowe (opony zimowe i letnie). Potrzebujesz nowych opon? Sprawdź naszą ofertę.

Udostępniamy naszym klientom kilka kanałów komunikacji – możesz zadać nam dowolne pytanie o usługi świadczone przez nasz serwis. Zadzwoń, napisz email lub zadaj pytanie w formularzu na stronie. Możesz również odwiedzić nas osobiście, w serwisie. Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych oraz firmy. Oferujemy serwis opon (wymiana i naprawa opon) i pełen wachlarz usług z zakresu mechaniki samochodowej.

Profesjonalna obsługa, atrakcyjne koszty naprawy i oszczędność czasu – staramy się, by każda usługa w naszym serwisie była zgodna z oczekiwaniami klientów.