DLA TWOJEGO ZDROWIA I KOMFORTU

Wiemy doskonale jak istotnym elementem każdego pojazdu jest klimatyzacja samochodowa. Aby zachować jej najlepsze właściwości oraz zadbać o niezawodność niezbędne jest spełnienie kilku warunków. Przede wszystkim cały układ powinien być raz w doku oczyszczony z wilgoci oraz uzupełniony czynnikiem chłodzącym.

Minimum raz na 12 miesięcy niezbędna jest wymiana filtra kabinowego, odpowiadającego za ochronę kabiny przed szkodliwymi substancjami, które mogą się dostać do wentylacji. Są to miedzy innymi takie elementy jak kurz, pleśń czy sadza. Wyczyszczony filtr skutecznie obniża ryzyko pojawienia się reakcji alergicznych.

Minimum raz na trzy lata niezbędne jest wymienienie filtrów-osuszaczy. Musi on być również wymieniany przy każdych czynnościach technologicznych, czy też w momencie kolizji, która mogła spowodować otwarcie układu klimatyzacyjnego.
Ważne jest również to, aby systematycznie badać czy system nie jest zagrzybiony. Stan ten można rozpoznać po nieprzyjemnym zapachu wydobywającym się z nawiewów powietrza. Niezbędne wówczas jest ozonowanie wnętrza samochodu, pozwalające na skuteczne eliminowanie grzybów, pleśni, bakterii, wirusów i roztoczy powodujących alergie i inne schorzenia.

Jeśli klimatyzacja samochodowa będzie odpowiednio utrzymana, umożliwi sprawne i skuteczne chłodzenie, regulację oraz oczyszczanie powietrza. Firma Sochacki Serwis z Wrocławia oferuje

Oferujemy:

PRZEGLĄDY OKRESOWE UKŁADÓW KLIMATYZACJI,
OZONOWANIE I ODGRZYBIANIE,
 SZCZEGÓŁOWĄ KONTROLĘ SZCZELNOŚCI UKŁADU,
 WYMIANĘ FILTRÓW KABINOWYCH,
 WYMIANĘ OSUSZACZA ORAZ CHŁODNICY,
 KOMPLEKSOWĄ NAPRAWĘ UKŁADU,
 SPAWANIE PRZEWODÓW I WIELE WIĘCEJ.

W naszym serwisie wykorzystujemy profesjonalne i sprawdzone narzędzia oraz markowe materiały eksploatacyjne. Należy pamiętać, że klimatyzacji używa się przez cały rok, nie tylko w okresie letnim. Świetnie sprawdza się w czasie opadów deszczu i pozwala osuszyć powietrze w samochodzie oraz pozbyć się pary z szyb.

Klimatyzacja cennik

Serwis klimatyzacji 149 zł
Odgrzybianie klimatyzacji 50-70 zł
Wymiana filtra kabinowego 10-40 zł
Napełnienie czynnikiem do klimatyzacji R134 <100g 23 zł