Myjnia ręczna

Dbając o jak największe zadowolenie naszych Klientów, przez cały czas poszerzamy naszą ofertę o nowe usługi – nie tylko mechaniczne, ale związane również z wyglądem zewnętrznym pojazdu.

Jedną z propozycji naszego serwisu jest ręczne mycie samochodu.

Naszym Klientom oferujemy profesjonalnie wykonywane zabiegi pielęgnacyjne, które sprawią, że auto będzie wyglądało jak nowe.

Doskonałą alternatywą dla automatycznych myjni jest myjnia ręczna, która niesie za sobą wiele zalet. To o wiele skuteczniejszy sposób na dokładne wypielęgnowanie auta, niż samodzielne czyszczenie na swoim podwórku.

Dzięki proponowanej przez nas pielęgnacji pojazdu nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich auto będzie wyczyszczone w każdym, nawet najmniejszym zakamarku. Wszystkie, dostępne w naszym serwisie kosmetyki, używane do ręcznego mycia samochodu są w pełni profesjonalne i za każdym razem odpowiednio dobierane do czyszczonego elementu i konkretnego materiału.

Decydując się na pielęgnację pojazdu własnymi środkami czystości, nasi Klienci nie uzyskają takiego efektu, jak czyszcząc auto w naszej firmie. W asortymencie posiadamy wysokogatunkowe kosmetyki samochodowe, które są niedostępne w popularnych supermarketach.

Nasze usługi obejmują:

czyszczenie, woskowanie oraz nabłyszczanie opon,
odkurzanie wnętrza, poczekalnię
pranie tapicerki wewnątrz pojazdu,
polerowanie karoserii,
czyszczenie dywaników,
usuwanie trudnych zabrudzeń,
niwelowanie przykrych zapachów,
czyszczenie felg i nadwozia,
odkurzanie foteli, podłóg, bagażnika, kokpitu,
konserwację elementów.

 
Ręczna myjnia samochodowa to gwarancja skutecznej pielęgnacji. Wobec tego, zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszych profesjonalnych usług. W razie jakichkolwiek pytań, z przyjemnością odpowiemy na wszystkie nurtujące Państwa pytania.