WYMIANA OLEJU W SKRZYNIACH AUTOMATYCZNYCH

W dzisiejszych czasach, każdy z nas szuka wygody i komfortu, dlatego co raz częściej wybieramy samochody wyposażone w automatyczne skrzyni biegów.

Wieloletnie i bezawaryjne funkcjonowanie skrzyni automatycznej wiąże się z okresową wymianą oleju. Olej znajdujący się w przekładni podlega nieustannej eksploatacji, co sprawie, że z każdym przejechanym kilometrem, jego właściwości maleją. Dla każdego rodzaju skrzyni biegów, producent określa termin oraz procedurę wykonania działań podczas okresowych przeglądów.

Mechanizm skrzyni biegów, jest skomplikowany i wrażliwy na wszelkie nieprawidłowości, dlatego ważne jest, aby zostały zachowane wszystkie procedury zgodne z zaleceniami serwisowymi producenta danego pojazdu, a cała operacja była wykonana przy użyciu profesjonalnego sprzętu oraz wykwalifikowanej kadry, która odbyła szereg szkoleń z tego zakresu.

W ramach obsługi automatycznych skrzyni biegów firma Sochacki Serwis z Wrocławia oferuje

Oferujemy:

wstępne sprawdzenie prawidłowego działania przekładni automatycznej

kontrola stanu przekładni na podstawie stanu oleju, obecności opiłków i innych zanieczyszczeń świadczących o jej nieprawidłowym zużyciu

wymianę oleju we wszystkich przekładniach automatycznych godnie z zaleceniami producenta

dostęp do zaleceń serwisowych producenta w zakresie obsługi i jej terminów

potrzebne materiały serwisowe (filtry, oleje, uszczelniacze itp. )

organizacja naprawy przekładni w razie awarii (demontaż/montaż przekładni i oddania do specjalistycznego zakładu w celu jej regeneracji)

Pamiętajmy, że wymiana oleju w automatycznych skrzyniach biegów, jest równie ważna co wymiana oleju silnikowego, a bagatelizowanie tego to wysokie koszta, których pomożemy Państwu uniknąć.